Mākslinieki Kristians Brekte un Modris Svilāns “Rīgas mākslas telpas” Intro zālē izstādē “ALL’ARM” radījuši vairākas mākslinieciskas parafrāzes par alternatīvās mūzikas instrumentu – teremīnu, kas reaģē uz cilvēka roku kustībām bez pieskaršanās. To pirms simts gadiem izgudroja krievu inženieris un mūziķis Ļevs Termens.

Autori veidojuši kopīgas izstādes arī agrāk. Analagojai fotogrāfijai veltīta kopizstāde "Solaris" (2016) un “Lūk, kā šeitan dzīvo!” (2018) “Rīgas mākslas telpā” un izstāde "HELIOS" (2018) Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā.

Scenogrāfs Kristians Brekte un metālmākslinieks, kinētiskās mākslas adepts Modris Svilāns turpina radošo sadarbību savienojot tehnoloģiskos risinājumus ar mākslas idejām un konceptiem. Katram priekšmetam ir savs tapšanas stāsts un vēsture. Šajā izstādē liela loma ir skaņai tāpēc pirms sarunas mākslinieki demostrē katru no izstādes objektiem, veidojot savdabīgas skaņas kompozīcijas. Arī skatītājs izstādē pārvietojoties pa telpu var darboties kā komponists. Izstāde “ALL’ARM” “Rīgas mākslas telpā” skatāma līdz 2020. gada 30. augustam.

Raidījuma vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.