Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim dažādu "indierock" subžanru (emo/emogaze/postgrunge/grungepop/grungegaze/mathrock/poppunk) jaunumus no ASV. Vairākas jaunās grupas ar debijas EP un LP, jauni EP no Vašingtonas "Flowerbomb" un Baltimoras "Pinkshift", otrie LP no raidījumā bijušajām Miniapolises "Thank You, I`m Sorry" un San Hosē "awakeburstillinbed" .

Ņujorkas "emogaze/postgrunge" kvartets "Mx Lonely" ar jauno EP "Spit" (2024) pilnībā pārgājis uz darbību ar vokālisti Rae Haas, kura agrākajos divos izdotajos LP (2021./2022.g.) bija kā bekvokāliste/taustiņniece. Ļoti labs žanra EP ar vairākiem video, daudzsološa grupa.

Divas jaunās grupas būs ar debijas EP - Vašingtonas "emo/postgrunge" trio "Massie" (ex."Grady") ar EP "Grady Says Serotonin" (2023), SanFrancisko (CA) "grungepop" kvartets "Whitney`s Playland" ar EP "Sunset Sea Breeze" (2023), un ar otro EP "Are You Home ?" (2023) būs Ņūdžersijas "poppunk/emo" kvartets "Nave".

Pirmoreiz divas grupas ar debijas LP - Vašingtonas "emo/mathrock" kvartets "Outerloop" ar LP "Outerloop" (2022) un Sietlas (WA) "emo" kvartets "Divorce Care" ar LP "Ladylike" (2023).

Pēc zināma laika kopš debijas LP jauns EP "Gloom Scroll , Vol.1" (2024) iznācis kvalitatīvajam Vašingtonas "emo" kvartetam "Flowerbomb". Grupas debijas LP "Pretty Dark" (2020) bija 23.vietā raidījuma 2021.g. LP Topā.
Tāpat jauns EP "Suraksha" (2023) Baltimoras (MD) "grungegaze/posthc" kvartetam "Pinkshift".

Agrāk apskatīts EP "Saccharine" (2021) un debijas LP "Love Me Forever" (2022) .
Trešais LP agrāk apskatītajam Miniapolises (MN) "emo/grungepop" kvartets "Thank You , I`m Sorry" LP "Growing In Strange Places" (2023) un otrais LP San Hosē (CA) "emo" kvartetam "awakebutstillinbed" LP "Chaos Takes a Wheel and I am a Passenger" (2023). Grupas debijas LP tika izdots un apskatīts 2018.g.

Programmā:

"Mx Lonely"- "Rest In Salt"
"Nave" - "Eyes Open"
"Massie" - "Once In the Mouth"
"Outerloop" - "Just Behave"
"Outerloop" - "Spinnin`"
"Flowerbomb" - "Do It Again"
"Thank You , I`m Sorry" - "Mirror"
"Thank You , I`m Sorry" - "Train Car"
"Whitney`s Playland" - "Down the Way"
"Divorce Care" - "Blackout"
"Divorce Care" - "Mother Night"
"awakebutstillinbed" - "Adapt"
"Pinkshift" - "To Me"