Raidījumā apskatīsim astoņas grupas ar jauniem albumiem no Ziemeļeiropas.

No Somijas pirmoreiz divas lokālās somu valodas grupas - "nordic/powerpop" kvartets "Juhlat" ar debijas EP "Teille" (2020)  un "dark/triprock" kvartets "Horte" ar otro LP "Maa Antaa Yön Vaientaa" (2021).

No Dānijas pirmoreiz jauns "indiepop" kvartets "Kindsight" ar debijas LP "Swedish Punk" (2022), kas papildina klasisko ziemeļvalstu ģitārindiepop albumu saimi.

2021.g.jūlijā un oktobrī apskatījām jauno Arhusas dāņu valodas "indiepop" kvartetu "Rigmor".Oktobī bija singls no debijas albuma "Glade Blinde Børn" (2022), kas izdots šogad martā.

No Zviedrijas otro reizi būs divas grupas - Gēteborgas sieviešu "postpunk/noiserock" kvartets ar interesanto nosaukumu "Rome Is Not a Town" martā izdevis otro LP "Tender Arms Power Heels" (2022). Labs žanra albums, 2018.g. jūlijā apskatījām grupas debijas LP "It`s a Dare" (2017).

Arī Lundas "dreampop" kvartets "No Suits In Miami" martā izdevis otro LP "Nothing Ever Happens" (2022).  2019.g.jūlijā apskatījām grupas debijas LP "I Hope That No One Sees Me" (2019).

No Norvēģijas otro reizi ar otro LP "Ways of Letting Go" būs Oslo "nordic/powerpop" kvintets "KitFai".Žanrs katru gadu papildinās ar kvalitatīviem albumiem.2018.g.oktobrī apskatījām grupas debijas LP "The Things You Left Us" (2018).

Noslēgumā trešo reizi raidījumā, norvēģu "postrock/atmospheric postmetal" solomākslinieces/ģitāristes "Sylvaine" (Kathrine Shepard) ceturtais albums "Nova" (2022). Kvartets (Kathrine un vācu/franču sesijas mūziķi) labi zināms smagās mūzikas aprindās, aprīlī/maijā ir garā ASV/Kanādas tūrē un jūnijā būs Lietuvas metalfestivālā "Kilkim Žaibu".

Programmā:

"Juhlat" - "Aika Kerrostuu"
"Horte" - "Ilman Nurkka"
"Rigmor" - "Vent Og Se"
"Kindsight" - "Sun is Always in My Eyes"
"Kindsight" - "Don't You Grow Up"
"Rome Is Not a Town" - "Blind Snake"
"Rome Is Not a Town" - "Mother`s Daughter"
"No Suits In Miami" - "Make You See"
"No Suits In Miami" - "Buffy"
"KitFai" - "It Was Never Supposed to Be"
"KitFai" - "The Lost One"
"Sylvaine" - "Nowhere , Still Somewhere"
"Sylvaine" - "I Close My Eyes So I Can See"