Raidījumā ar desmit grupām apskatīsim dažādu "indierock" subžanru (emo/postpunk/postgrunge/garage/surf/mathcore) jaunumus no ASV, visas grupas raidījumā pirmoreiz!

Ievadā trīs grupas no Ņujorkas: "emo" trio "Cheap Kids" būs ar debijas EP "Spinning Out" (2023), "postpunk/garage" kvartets "Omat" būs ar debijas LP "Optimization" (2023),
"emo" kvartets "Raavi" (agrāk "Raavi & The Houseplants"), kura līdere ir indiešu izcelsmes vokāliste/ģitāriste Ravi Sita, būs ar EP "It Grows On Trees" (2022), kas seko viņas debijas LP 2019.g.

Turpinājumā divas Čikāgas (IL) grupas - Olivia Wallace vadītais "emo" kvartets "Sick Day" ar trešo EP "Love Is a State of Mine" (2022). Agrākie EP izdoti 2020/2021.g.

Vokālistes/ģitāristes/dziesmu autores Ellas Williams soloprojekts "Squirrel Flower" (koncertos kvartets) ir kļuvis gana populārs, pēdējos gados veicot apjomīgas tūres ASV (2022.g. aprīlī un 2023.g. novembrī arī tūre UK/EU), karstais, 13.oktobrī izdotais, trešais LP "Tomorrow`s Fire"  ir pavērsies uz tumšāku "emo" virzienu kā agrākajos LP "Planet(i)" (2021) un "I Was Born Swimming" (2020).

Mineapolisas (MI) "dreamgaze/postgrunge" kvartets "Lana Leone" būs ar debijas EP "Meadowlark" (2023). Grupa nav nosaukta līderes vārdā, kas grupā ir ģitāriste Alana Christen.

Pēc četriem izdotiem EP ar debijas LP "Mine Again" (2023) būs Madisonas (NJ) kvartets "Above the Moon". Klasiska amerikāņu melodiskā ģitārroka trīsdesmitgadnieku grupa.

Jaunais Sietlas (WA) "garage/surf" trio "Biblioteka" būs ar debijas LP "Pretty Ugly" (2022), kas seko debijas EP "Checked Out" (2020). Albums apskatīts vadošajos roka interneta mēdijos.

Losandželosas (CA) māksliniece "Blondshell" (Sabrina Teitel) būs ar debijas LP "Blondshell" (2023). Jaunā māksliniece kopā ar savu kvartetu tagad ASV tūrē iesilda `powerpop` veterāni "Liz Phair" un jūlijā bija `KEXP` koncertsesijā.

Noslēgumā no Denveras (CO) "hc/mathcore" kvartetrs "Endless, Nameless" ar tehniski sarežģītu debijas LP "Living Without" (2023).

Programmā:

"Cheap Kids" - "Dead Calls"
"Omat" - "Daisy"
"Raavi" - "Lazy Susan"
"Sick Day" - "Little Voice Inside"
"Squirrel Flower" - "Stick"
"Squirrel Flower" - "Canyon"
"Lana Leone" - "Grace"
"Above the Moon" - "Erase You"
"Above the Moon" - "Burnt Out"
"Biblioteka" - "Waiting For Nothing"
"Blondshell" - "Salad"
"Endless , Nameless" - "Perfection In Your Name"