Pagājušajā nedēļā (no 1. līdz 7. oktobrim) jau devīto gadu norisinājās Latvijas Kultūras akadēmijas Skatuves mākslas festivāls “Patriarha Rudens”.

14.oktobra raidījumā MELNĀ KASTE sarunāsies ar festivāla laureātiem - jauno horeogrāfi Alisi Bokalderi, režijas mākslas 2.kursa studenti Ilzi Bloku un aktieru mākslas leļļu teātra specializācijas 4. kursa studentu Matīsu Budovski. Runāsim ne tikai par viņu darbiem, bet arī uzzināsim, kādas tēmas ir aktuālas šiem jaunajiem māksliniekiem un kā viņi redz sevi nākotnē.

Šoreiz gan tas nebūs vienīgais temats - dzirdēsim arī sarunu ar apvienības W A U H A U S vienu no māksliniekiem Jarkko Partanen par viņa izrādi “Fluids”, kas 3.oktobrī bija redzama Ģertrūdes ielas teātrī.

W A U H A U S - arts collective ir Helsinkos izveidots multidisciplinārs mākslinieku kolektīvs, kas aktīvi darbojas laikmetīgajā mākslā. Viņu darbu centrā ir spēcīgs audiovizuāls koncepts, gaismai, skaņai, telpai un performerim ieņemot vienlīdz svarīgu lomu izrādes kopējā vēstījumā.

MELNĀJĀ KASTĒ ar jums kopā būs Māra Uzuliņa un Justīne Vaivode.