Kamēr ar ķirbjiem sētā gaidām Halovīnu un ar dzirksteli acīs Latvijas valsts svētkus, mēs šodien "Studentu Pieturā" parunāsim vairāk par Eiropas Parlamenta (EP) biroju Latvijā. Ne tikai par to, ko viņi dara un kāpēc tāds nepieciešams, bet arī par iespējām studentiem - izrādās, ka ​viņi piedāvā lieliskas prakses iespējas!

Raidījumā viesosies Eiropas Parlamenta biroja Latvijā sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Dziedātāja, ar kuru kopīgi izpratīsim EP nozīmi un aktualitāti.

Tāpat arī raidījumā ciemosies divi praktikanti - Elīna Krūkle (preses un mediju praktikante) un Dāvis Stepanovs (sabiedrisko attiecību praktikants). Tieši Elīna un Dāvis būs tie cilvēki, kuri vairāk ieskicēs prakses reālo pusi un dažādos ieguvumus.

!! Piesakies apmaksātajai praksei šeit: https://ep-stages.gestmax.eu/search/set-vacsearchfront_place-025/place-of-assignment-riga-3 (līdz 31.10.2023.)

Vairāk par Eiropas Parlamentu Latvijā skaties šeit.

Kas ir Eiropas Parlaments un ko viņi dara? Eiropas Parlaments iestājas par Eiropas demokrātiju un palīdz to savienot ar cilvēkiem, sniedzot informāciju pilsoņiem un plašsaziņas līdzekļiem par Eiropas Parlamentu, palīdzību deputātiem viņu komunikācijas darbībās. Eiropas Parlaments ir pasaulē vienīgā tieši ievēlētā starptautiskajā asambleja. Eiropas Parlaments ir profesionāli komunikatori no dažādām profesionālajām un
akadēmiskajām vidēm.

Raidījumu vada Elīna Krēmere un Luīze Špaka.