Kaut arī divi ārkārtīgi produktīvi studentijas mēneši ir pagājuši, studentu pašpārvaldes, organizācijas un citi turpina aktīvi darboties, lai padarītu studentu dzīvi vēl aizraujošāku. Arī šajā nedēļā parunāsim par dažādām iespējām, ko mēs noteikti ieteiktu izmantot studentiem!

Raidījuma pirmā daļā pie mums viesosies divi biedri no Rīgas Tehniskās Universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvaldes - Kristaps Broks un Ralfs Vēveris, kas pastāstīs par tradicionālo konkursu ''Papīra tilti 9''- kā un kur pieteikties un pats svarīgākais, kas jāzina pirms būvē tiltu no papīra?

Otrajā raidījuma daļā tiksimies un sarunāsimies ar Rīgas Stradiņu Universitātes starptautisko sakaru vadītāju Marutu Funtu, kura pastāstīs par pavisam drīz noteikošo i-Days hakatona Latvijas posmu, kurā studentu, rezidentu un jauno profesionāļu komandas meklēs risinājumus veselības jomas izaicinājumiem. Par to kā pieteikties, kāda ir galvenā balva un ieguvumi, to noskaidrosim raidījuma laikā.

Pašā raidījuma beigās uzzināsim arī par jaunākajām aktualitātem Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā - kādas izstādes vēl jāpaspēj apskatīt tiem, kas sen nav ciemojušies un kas jauns apskatāms tiem, kas bijuši arī pavisam nesen. Par šīm aktualitātēm mums pastāstīs LU Botāniskā dārza sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Donova.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Pēteris Hermanis Osipovs, Samanta Adlere.