Šajā raidījumā turpinam jauno rubriku, kurā iepazīstināsim ar visām Latvijas Universitātes fakultātēm un to piedāvājumu topošajiem un esošajiem studentiem.

Raidījuma pirmajā daļā aprunāsimies ar Medicīnas fakultātes farmācijas studiju programmas direktori un profesori Unu Riekstiņu. Izskatīsim medicīnas jomas aktualitātes, farmācijas programmas saistošo saturu un to, kā medicīnas fakultātes mācībspēki un studenti iedzīvojās Zinātņu mājā.

Otrajā daļā pievērsīsimies datorikas pasaulei, caur kuru mūs izvadās profesors un dekāns Guntis Arnicāns. Noskaidrosim, kāda ir Datorikas fakultātes nozīmība Latvijā, kas ir tā skolēnu mērķauditorija, kas izvēlas studēt šo zinātnes virzienu un kādi ir jaunākie datoriķu zinātniskie sasniegumi.

Noslēgumā attālināti studijā viesosies Bioloģijas fakultātes asociētais profesors un dekāns Didzis Elferts. Kopīgi uzzināsim kādas ir atšķirības starp "zaļajiem" un "baltajiem" biologiem, vai pastāv kādi stereotipi par biologiem un kāda patiešām ir mītiem apvītā biologu prakse Kolkā.