Studenta dzīves divas puses – akadēmiskā un sabiedriskā. Konferencēs tās apvienojas, un izrādās, ka arī sabiedriskos pasākumos iespējams palīdzēt savai augstskolai, piemēram, izcīnot balvā galda spēles savai fakultātei.

Divas dienas gara zinātniska konference nav nieka lieta, kur nu vēl, ja gan rīkotāji, gan dalībnieki ir paši studenti. Raidījuma pirmajā daļā studijā viesojas Rīgas Stradiņa universitātes starptautiskās studentu konferences organizatores Ulrika Ulla Andersone un Ilva Ogle. Līdz konferencei, kas norisināsies 2019. g. 4.-5. aprīlī, atlicis vairs pavisam nedaudz, tāpēc jau varam uzzināt par tās saturu, dalībniekiem, kā arī citām organizatoriskām aizkulisēm.

Savukārt otrajā daļā par kādu tuvāku notikumu, kas jau šobrīd pieejams studentiem un citiem interesentiem: spēles “Catan” līgu. LU Studentu padome sadarbībā ar galda spēļu veikalu “Brain Games” sagādājusi balvu aktīvākajai LU fakultātei – tā iegūs galda spēles 100 EUR vērtībā. Ar “Brain Games” pārstāvi Tomu Vāveri runājam par “Catan” līgu, labākajām galda spēlēm un tālāko “Brain Games” sadarbību ar LU.