Kā pieteikties izcilības stipendijām un iegūt papildus drošību plānajam studenta maciņam? Bet kur dalīties savos pētījumos un ieraudzīt, ar ko nodarbojas citi studējošie?
Raidījumā – akadēmiskas tēmas, ko centīsimies izzināt, padarīt tuvākas un saprotamākas, kā ierasts, aicinot studentus iesaistīties.

Raidījuma pirmajā daļā studijā viesojas LU fonda stipendiāti Kristīne Sikora, Toms Pāvils un Matīss Apinis. Runājam par to, kas un kā var pieteikties LU fonda izcilības stipendijām, ko sagaidīt no pieteikšanās procesa, ko darīt un ko nedarīt? Un, galvenais – kāpēc noteikti jāpiesakās!

Pēc tam LU Studentu pašpārvaldes pārstāvji Elīza Dāldere un Jēkabs Akermanis iepazīstina ar gaidāmo LU Studentu zinātnisko konferenci “Homo et...”, kas šogad, novembra beigās notiks pirmo reizi. Tā plānota kā pieejama, starpdisciplināra konference, kur bakalaura, maģistra un profesionālo studiju programmu studenti varēs dalīties referātos, kursa un citos studiju darbos rastajās atziņās, iegūt pieredzi, kā arī vērtīgas balvas.

Raidījumu vada Līva Kukle un Kaspars Eglītis.