Viesos vokālās grupas Cosmos dalībnieki, ar kuriem parunāsim par viņu albumu Turbulence (2008).

Apvienību izveidoja Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, un tā ieguva šāda žanra grupām neierasti lielu atzinību, izpildot populāras dažādu laiku latviešu un arī ārzemju dziesmas a capella versijās. Vēlāk pievienojās tolaik jau kā lielisks bundzinieks (Laime Pilnīga u.c.) pazīstamais Reinis Sējāns, sākumā kā ritma nodrošinātājs jeb dzīvā bungmašīna un izcils šovmenis koncertos, bet vēlāk Reinis sāka arī dziedāt, kļūstot par vienu no vadošajiem vokālistiem šajā orķestrī, kurā visas dzirdamās partijas tikai ar balsīm izpilda Jānis Šipkēvics, Andris Sejāns, Jānis Ozols, Jānis Strazdiņš, Juris Lisenko.

Grupa izpelnījās arī starptautisku atzinību, daudz koncertējot un Rīgā uz Operas skatuves dziedājusi kopā ar vienu no saviem elkiem Bobiju Makferinu viņa populāro a capella dziesmu Don't Worry Be Happy, bet basam Jānim Strazdiņam uz kādu laiku kļūstot par vienu no pasaulslavenās zviedru vokālās grupas The Real Group. Pārējie Cosmos dalībnieki kļuva par koru vadītājiem, bet Šipkevics un Reinis Sējāns izveidoja populāro grupu Instrumenti.

Šis ir pirmais Cosmos albums, kurā skan lielākoties pašu grupas dalībnieku sacerētās dziesmas un bez balsīm tiek izmantotas arī citas sadzīvē sastopamas skaņas - glāzē grimstoša šķīstošā tablete, priekšmetu berzēšanās mijiedarbības trokšņi, karotītes un trauki, ūdens līšana, sitamie instrumenti utt.