Izglītības un zinātnes ministrija ar 2017. gada augustu plāno Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) pievienot Latvijas Universitātei. Šis lēmums ir izraisījis asas diskusijas par tā efektivitāti. Vai šis lēmums būs uz augstākās izglītības vides attīstību vērsts, vai tas ietekmēs zinātniskās pētniecības kvalitāti, ko tas dos studentiem un Latvijas Universitātei. Atbildes uz jautājumiem un ieskats situācijā Radio NABA raidījumā "Studentu pietura".

Raidījuma laikā runāsim par esošo procesu saistībā ar RPIVA pievienošanu LU, tā ieguvumiem un izaicinājumiem, uzzināsim studējošo viedokli, kā arī iepazīsimies ar pedagoģijas vēsturi Latvijā.

Viesos: Latvijas Universitātes prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā Ina Druviete,  asoc. profesore Linda Daniela un LU Studentu padomes priekšsēdētāja Signe Skutele.

Pēc ilgām diskusijām studenti nevienojas par pozīciju RPIVA likvidēšanas jautājumā: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/pec-ilgam-diskusijam-studenti-nevienojas-par-poziciju-rpiva-likvidesanas-jautajuma.a221201/