Zane Eniņa ir, iespējams, viena no pirmajām ceļotājām Latvijā, kas aizsāka pūļa finansēšanas kampaņu, lai ar līdzcilvēku palīdzību piepildītu savu sapni par ceļojumu uz Antarktīdu. Neskatoties uz sabiedrības duālo viedokli, Zane savu sapni piepildīja ar uzviju. Vēl vairāk - pēc viņas iespaidīgās pieredzes tapusi pat grāmata "Nekaunīgais pingvīns". Viņa arī mūsu 63.epizodes viešņa!

Ceļojums uz Antarktīdu jeb nokļūšana Baltajā kontinetā ir mūsu raidījuma viešņas dzīves lielākais piedzīvojums līdz šim. Un ne velti, jo par viņas iespaidīgo pieredzi runā vēl tagad, lai gan pati dēka īstenota 2015.gadā.

Lauzti stereotipi un iespaidīgas temperatūras maiņas, ceļā sastaptie pētnieki un pasaules apceļotāji, kas vēl tagad Zanei ir īpaši labi draugi, pingvīnu skaistums un tam līdzi sekojošā smaka, iespaidīgi lēdāju krāvumi un dzīve uz kuģa, taču, pats galvenais - mērķtiecība un neatlaidība, kas Zanei ļāva sasniegt īpaši skaistu sapni pavisam īpašā veidā!

"Latvijas dēkaiņu" jaunākajā epizodē meitene dalīsies ar savu stāstu par to, kā pavisam nejaušu sakritību un netradicionālas domāšanas dēļ nokļuva Antarktīdā, bruģējot ceļu jauniem piedzīvojumiem.
Zanes Eniņas ceļojumu blogs.
Zanes Eniņas Instagram mājas.

Iedvesmojies jaunām dēkām, klausoties Zanes stāstā! Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - .buymeacoffee.com/latvijasdekaini.