Viesos  komiķis Jānis Skutelis.

Savu karjeru sācis kā improvizācijas teātra aktieris, vēlāk "Karaliskā Improvizācijas teātra" vadītājs, kā arī ir viens no pazīstamākajiem "stand-up comedy" aizsācējiem Latvijā. Ar savām stāvizrādēm (“Mhmm” 2009, “Love” 2010, “Paranoja” 2011, “Optimistika” 2012, “Splendid” 2013, “VIENS” 2014) Jānis ir pulcējis izpārdotas zāles un iepazīstinājis plašāku publiku ar šo, Latvijā pirms pāris gadiem vēl nepazīstamo skatuves formu.

Vairākus gadus Jānis vada izklaidējošu iknedēļas šovu "Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli", kurā kopā ar raidījuma komandu apskata svarīgus un arī nesvarīgus notikumus Latvijā un pasaulē, aicina uz sarunu dažādus viesus, kā arī muzikālas grupas un projektus. Nereti komiķa joki par dažādām aktuālām tēmām kļūst par vietējā mēroga sensāciju. Sākot ar šī gada 11. janvāri šovu translē arī Latvijas Televīzija.
Paralēli šovam Jāni var redzēt arī uz Jaunā Rīgas teātra skatuves, kurā viņš spēlē lomu Alvja Hermaņa izrādē "Linda Vista".

Raidījumā klausīsimies Jāņa izvēlētās kompozīcijas un stāstus, kas saistās ar viņa bērnību, pievēršanos komēdijas žanram, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Jumprava - Tālu aizgāja
2. Noir Désir - Le Vent Nous Portera
3. Alphaville - Forever Young
4. Flight of the Conchords - If You're Into It