Viesos pašmāju režisors Andris Gauja. Savu karjeru sācis ar dokumentālajām filmām "Viktors" (2009) un "3000 km līdz Apsolītajai zemei" (2006), bet plašāku atzinību, kā arī vairākas balvas ieguvis pateicoties skandolozajai dokumentālajai drāmai "Ģimenes lietas" (2010). Pēc četriem gadiem Andra filmogrāfijai tika pievienota drāma "Izlaiduma gads" ar Ingu Alsiņu-Lasmani galvenajā lomā. Jāpiemin fakts, ka savām filmām Andris ir ne tikai režisors un scenārija autors, bet arī komponists. Ilglaicīgi arī muzicējis pašmāju medijroka apvienībā "Suņa stunda", kura šogad atzīmēja 15 gadu jubileju.
Šomēnes pirmizrādi piedzīvoja Andra jaunākā filma - kaisles drāma "Nekas mūs neapturēs". Stāsts par par lepniem cilvēkiem, spilgtu personību – mūzikas producentu Ralfu Dambergu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu un mīļāko sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita. Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm. Režisora Andra Gaujas un operatora Aleksandra Grebņeva veidotā spēlfilma "Nekas mūs neapturēs" ir Latvijā pirmā filma par mūsdienām, kuras vizuālajam spēkam mākslinieka Jurģa Krāsona vadībā tika uzbūvēti divi daudzstāvu kinopaviljoni. Viens no tiem imitēja piecstāvīgu vējdzirnavu interjeru un tika filmēts ziemas sezonā Andrejsalā, bet otrs paviljons, vasarā uzbūvēts Āraišos, kalpoja filmēšanas vajadzībām kā pilnībā iekārtota, futūristiski iespaidīga dzīvojamā māja. Kopumā Andris ar savu komandu pie filmas esot strādājuši piecus gadus.

Raidījumā klausīsimies Andra izvēlētās dziesmas, kas saistās ar viņa bērnību, pievēršanos kino un mūzikai, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Evija Vēbere - Izoletta
2. Andrew Lloyd Webber - This Jesus Must Die
3. David Bowie - I’m Deranged
4. Johnny Cash - Hurt
5. Nick Cave & The Bad Seeds (feat. PJ Harwey) - Henry Lee
6. Tuxedomoon - In a Manner of Speaking