Viesos mūziķis un komponists Oskars Jansons. 

Muzikālās iemaņas apguvis pašmācības ceļā, savos ierakstos pārsvarā spēlē visus dzirdamos instrumentus. Kā solo mākslinieks publicējis albumus “These Sands” (2011) un Montserrat (2015). Darbojas arī zem projekta nosaukuma “Cockroach Prophets”, ar ko 2015. gadā publicē albumu ar tādu pašu nosaukumu. Oskars raksta un izpilda autormūziku ar paša tekstiem latviešu un angļu valodās, viņa mūzikā rodamas dažādu žanru ietekmes – tautu mūzika, blūzs, alternatīvais kantrī, alternatīvā mūzika, progresīvais roks un folkroks. Šobrīd aktīvi koncertē ar grupu “Juuk”, ar kuru šogad izdeva augsti novērtēto albumu "Indulgenču tirgotāji". 
Ietekmējoties no ASV un Rietumeiropas folkmūzikas mantojuma, “Juuk” pirmais albums ir veltījums kultūrai, kura ir eksistējusi vienmēr - mūzikai, kas jau sākotnēji domāta nevis koncertzālēm, bet kopā spēlēšanai virtuvēs, viesistabās vai citādi sanākot kopā. Šī tradīcija Latvijā ir īpaši stipra un neaprobežojas ar mūziku vien, un mūsdienās lielā mērā balstās uz vēlmi stāstīt stāstus un iesaistīties dialogā vienam ar otru, kas arī ir savedis kopā grupas dalībniekus.
Raidījumā klausīsimies Oskara izvēlētās dziesmas, kas saistās ar viņa bērnību, pievēršanos mūzikai, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Oskars Jansons - Variācijas par tēmu "Krīspadsmit - K13"
2. Bob Dylan - Highway 51
3. Jauns Mēness - Piekūns skrien debesīs
4. Neil Young - Ohio
5. Mercedes Sosa - Alfonsina y el mar
6. 16 Horsepower - Strawfoot