Viesos mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" organizētājs, koncertzāles "Latvija" mākslinieciskais vadītājs un biedrības "SKYR" pārstāvis Miks Magone.

Jau 9. gadu Latvijas mazākajā pilsētā Durbē, 18. un 19. oktobrī norisināsies festivāls "Zemlika", kurā arī šoreiz būs plaši pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Starp dažādiem pašmāju mūziķiem  apmeklētājiem būs iespēja baudīt priekšnesumus no Lielbritānijas, ASV, Šveices, Krievijas un Polijas māksliniekiem.

Miks ir zināms kā viens no aktīvākajiem koncertu organizētājiem Latvijā. Vairāku gadu laikā pie mums ir viesojušies dažādu mūzikas žanru pārstāvji no visas pasaules. Jebkurš no šiem koncertiem piedāvā klausītājiem ko jaunu un, iespējams, iepriekš nedzirdētu. 

Paralēli festivāla organizēšanai sākot no šī gada vasaras Miks ir atbildīgs par māksliniecisko repertuāru jaunajā Ventspils koncertzālē "Latvija". Ar skatītāju uzslavām aizvadīti pirmie koncerti, kuros arī iemēģināti koncertzāles lepnumi - divi pasaules līmeņa, unikāli mūzikas instrumenti – manuālās akustiskās koncertērģeles un šobrīd pasaulē lielākās vertikālās koncertklavieres, ko radījis latviešu izcelsmes klavierbūves meistars Dāvids Kļaviņš. Turpmākā koncertzāles programma ir piesātināta un tajā atrodami tādi vārdi kā Colin Stetson, Spencer Krug, "Soap&Skin" u.c. 

Miks arī atbildīgs par biedrības "SKYR" aktivitātēm, kas saistās ar neatkarīgās mūzikas ierakstu izdošanu un koncertu organizēšanu.

Raidījumā noskaidrosim kādas dziesmas Mikam asociējas ar bērnību, Durbi, "Zemliku", ceļošanu un koncertu dzīvi.

Programmā:

1. Nielslens Lielsliens - Monolīts
2. Credo - Meitene ar kallu ziediem
3. Nils Frahm - Said and done
4. Thee Silver Mt Zion Memorial Orchestra - God Bless Our Dead Marines
5. Nico Muhly - It Goes Without Saying
6. When My Authorities Fall - Neesmu paredzēts