Pirms vairāk kā gada Juris izdeva savu pēdējo darbu - otro solo albumu "Kā samierināties ar savu nenozīmību", kurš tapis Jurim atrodoties ne tikai Rīgā, bet arī Spānija, pilsētā Vigo. Šo albumu joprojām atzinīgi vērtē gan kritiķi, gan klausītāji (nominācija Austras balvai, izpārdota vinila sērija u.c.). Dažkārt šī albuma dziesmas ir iespējams dzirdēt Jura solokoncertos (pēdējais no tiem festivālā "Zemlika"), kurā tās izpildīt palīdz Jura domubiedr - citu Latvijas alternatīvās skatuves grupu dalībnieki. Paralēli solo darbībai Juris ir zināms kā grupas "Bērnības milicija" dalībnieks un galvenais dziesmu / tekstu autors. Šī gada sākumā grupa laida klajā singlu "Brilles", bet par tālāko ansambļa darbību informācija klusē.

Ikdienā, paralēli muzicēšanai Juri var sastapt bārā "Aleponija", kuru viņš pagājušajā gadā atvēra kopā ar draugiem. "Aleponija" no nelielas "pasēdēšanas" vietas kļuvusi par koncertvietu, kur arvien biežāk ir iespējas baudīt netradicionālus priekšnesumus no dažādiem (ne tikai pašmāju) māksliniekiem.

Raidījumā klausāmies Jura izvēlētās dziesmas, kas saistās ar viņa bērnību, mājvietu, ceļošanu, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Bērnības Milicija - Brilles
2. Elton John - Crocodile rock (speed up)
3. The Animals - House of the rising sun
4. Tonstartssbandht - Black Country
5. Dario Moreno - Her Akşam Vodka Rakı ve Şarap
6. Cicciolina - My Sexy shop