Viesos mūziķis ansis (Ansis Kolmanis). Reperis, bītmeikeris un producents vairāku gadu garumā ir iemantojis plašu cilvēku atzinību un šobrīd ir viens no hiphop žanra spēcīgākajiem pārstāvjiem Latvijā. Savu karjeru veidojis piedaloties dažādos projektos (“PKI”, “Riekstu armija”, “Kreisais krasts”, “Ritmiskās runas”), aktīvi iesaistoties "Dirty Deal Audio HQ" skaņu ierakstu un apstrādes studijas aktivitātēs, un, protams, izdodot savas daiļrades ierakstus. Spilgtākais no tiem tika izdots tieši pirms gada, 8. maijā, anša 30. gadu jubilejā. Albums, zem nosaukuma "Balzams" ir uzskatāms kā anša atslēga nokļūšanai pie vēl plašākas publikas. Tas saņēmis lielu mūzikas kritiķu un klausītāju uzmanību, kā arī atzinību (nominācija kā gada albums "Austras" balvai, gada balva "Zelta mikrofons" hiphop mūzikas žanrā). 

Šobrīd Latvijā (arī visā pasaulē) novērojama liela hiphop mūzikas dominance, tās klausītāju skaits ik mirkli pieaug, par ko liecina statistika visdažādākajos mūzikas un video straumēšanas servisos. Līdz ar to arī hiphop mākslinieku skaits kļuvis bagāts, bet arī kvalitātes ziņā ļoti neviennozīmīgs. ansis ar savu darbību ir pierādījis, cik svarīga priekš viņa ir vajadzība tiekties pēc augstiem standartiem un ar katru veikto ierakstu attīstīties labākās kvalitātes virzienā.

Raidījumā klausīsimies anša izvēlētās dziesmas, kas saistās ar viņa mājvietu, pievēršanos mūzikai, hiphop kultūrai, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. ansis - Bērni
2. Crooklyn Dodgers (Special Ed, Masta Ace & Buckshot) - Crooklyn
3. The Prodigy - Firestarter
4. Armands - Dziesma (pied. S'T'A, Gustavo)
5. Jay Electronica - Better In Tune With The Infinite (feat. LaTonya Givens)