Viesos kino režisors Jānis Ābele. 2015. gadā Jānis debitēja kino ar savu īsfilmu "Augstāk par zemi". Filma ieguvusi galveno balvu 33. Eksānprovansas (Francija) īsfilmu festivālā "Tous Courts", tas ir Jāņa Ābeles režijas diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmiju un uztverams kā daļa no gatavošanās režisora debijas pilnmetrāžas spēlfilmas "7 miljardi gadu pirms pasaules gala" iznākšanai. 
Šogad, 1. februārī, kino "Splendid Palace" filma "7 miljardi gadu pirms pasaules gala" piedzīvos savu pirmizrādi. Šī debijas filma pārstāv Latvijā ne pārāk populāro melodrāmas jeb precīzāk drāmas par cilvēku savstarpējām jūtām žanru, kurš tomēr vienmēr ir tik vilinošs daudziem kino skatītājiem. Režisors savā pirmajā pilnmetrāžas spēlfilmā turpina starptautisku atzinību guvušajā īsfilmā “Augstāk par zemi” sāktās pārdomas par mīlestību un jaunības alkām, kuras galvenie iedvesmas avoti ir franču Jaunais vilnis un Francijas kino kopumā.
Pagājušā gada nogalē Jānis ar komandu uzsācis darbu pie savas otrās filmas "Jelgava 94", kas top pēc Jāņa Joņeva romāna ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Tas ir stāsts par četrpadsmitgadīga pusaudža pasaules redzējumu un izjūtām. Un tas viss notiek uz deviņdesmito gadu kultūras strāvojumu fona. 
Raidījumā klausīsimies Jāņa izvēlētās kompozīcijas un stāstus, kas saistās ar viņa bērnību, pievēršanos kino, iedvesmas avotiem un citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Māris Šverns - Atmiņainā deja (1989. gada demo ieraksts)
2. Credo - Disnejlenda
3. Francis Lai - A Man And A Woman
4. Baložu pilni pagalmi - Zabete baro baložus
5. Zbigniew Preisner - Van den Budenmayer Concerto In E Minor