Sirsnīgi sveicieni visiem studentiem jaunajā studiju gadā! Šajā raidījumā atskatīsimies uz Aristoteli, papļāpāsim par Fukšu balli, kā arī apskatīsim dažādās ārpusstudiju iespējas.

Vakar, 4. septembrī, aizvadījām Aristoteli, kas katru gadu pulcē simtiem jauno studentu. Jau pagājšnedēļ runājām par tā organizēšanu, taču šodien par to runāsim jau pagātnes formā. Par vakardienas koncertiem, izdziedātajām dziesmām un nodejotajām dejām stāstīs LU SP pārstāve Patrīcija Mikele.

Tomēr tiem, kuri šo notikumu dažādu iemeslu dēļ palaida garām vai arī lūko pēc nākamās iespējas iepazīt studiju biedrus, piedāvāsim Rīgas Tehniskās universitātes rīkoto Fukšu balli. Sazvanīsimies ar Anetu Tarasovu, kura ir ne tikai RTU studentu parlamenta prezidente, bet arī Fukšu balles galvenā organizatore. Viņa pastāstīs par gaidāmajiem mūziķiem, aktivitātēm un, protams, kā tikt pie biļetēm!

Raidījuma noslēgumā atgriezīsimies pie ārpusstudiju aktivitāšu bagātībām - mentoru programma, sports, teātris, iespējas dziedāt un dejot, diskutēt un vēl, un vēl...! Pavisam īsi parunāsim arī ar LU VFF studentu Tomasu Žeimundu par viņa pavadīto pusgadu Grieķijā, Erasmus programmas ietvaros.

Raidījums "Studentu Pietura" atgriežās atpakaļ pie klausītājiem pēc vasaras pauzes, katru pirmdienu plkst. 16:00, radio NABA ētērā.