Sveiciens pirmdienā! Pirmais jaunā gada mēnesis jau gandrīz apritējis, un Tu vēl neesi metis sev izaicinājumu? Piesēdi un ieklausies šodienas “Studentu pieturā”!

Vai tantes mēdza smīkņāt, kad atbildēji uz jautājumu “Par ko gribi būt, kad izaugsi?” Vai arī vispār nevarēsi saprast, kā atbildēt? Līdzīgi noteikti bija mūsu šodienas viesiem, jo šo raidījumu veltam interesantām profesijām!

Raidījuma viesos šodien trīs interesantu, retu vai pat unikālu profesiju pārstāvji, kas pastāstīs par savu ceļu uz laimi, panākumiem un savām trakajām ikdienām. Radio viļņos šodien būs dzirdami:
Jānis Bernāns, galda spēļu izstrādātājs un Latvijas Frisbija federācijas prezidents, treneris un Eiropas līmeņa spēlētājs;
Fricis Pirtnieks, ražošanas inženieris AM Craft, protezēšanas un ortozēšanas speciālists, jaunuzņēmuma WiDE līdzdibinātājs un 3D printēšanas speciālists, kas veido medicīniskās protēzes ar 3D printēšanas metodēm;
un Daina Matskina, dzīvnieku koordinatore filmām un reklāmām, dzīvnieku talantu aģentūras “Kino Fauna” līdzdibinātāja un Rīgas Zooloģiskā dārza Zinātnes un izglītības nodaļas vadītāja.

Šādu profesionāļu izlasi vienā laikā un telpā Tu vēl nebūsi saticis! Tādēļ ieslēdz Radio NABA 95.8 jau 16:00 un saņem savu motivācijas devu “Studentu pieturā” kopā ar mums!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Santa Katrīna Meikališa un Krista Kīna.