Sveiciens nu jau marta pēdējā pirmdienā! Cerams, ka visiem ir labs un pavasarīgs noskaņojums, jo esam jau soli tuvāk vasarai, vien palikuši divi pilni mēneši līdz karstajām vasaras dienām. Tik nedaudz jāpaciešas!

Šajā raidījumā runāsim par un ap jauniešu radītiem žurnāliem - LU SZF studentu veidotā “Avantūra” un dažu atraktīvu cilvēku veidotais žurnāls “Tvērums”. Mums apkārt ir daudz interesantas literatūras, tāpēc raidījumā uzzināsim kā ir radušies šie žurnāli un kā top oriģināls saturs, kas jau ir iekarojis lasītāju sirdis.
Ciemos ēterā viesosies Sabīne Plauka un Polīna Miķelsone no studentu izdevuma “Avantūra”, kā arī Toms Babincevs un Rūdis Bebrišs no žurnāla “Tvērums”.

Raidījuma noslēgumā izskanēs ieraksts par radošo profesiju studijām - izaicinājumiem, stereotipiem, potenciālu. Savā pieredzes stāstā dalīsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Kompozīcijas katedras students Henrijs Poikāns. Kopā mēģināsim aizrakties līdz patiesības dzīlēm un noskaidrot, kas tad radās pirmais - zinātne vai māksla un vai tiešām viens bez otra nevar būt?

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Aleksandra Moskaļenko, Inga Stankeviča, Kristīne Kabaka.