Raidījumā ar deviņām grupām apskatīsim jaunumus no tālās Austrālijas. Četras grupas raidījumā skanēs pirmoreiz. Vairākas jaunās grupas, debijas LP no raidījumā skanējušajām grupām ar EP - "Voiid" un "Keaper", otrais LP no "Screensaver", trešais LP no "Middle Kids" .

Ievadā jaunais Pērtas "powerpop/grungepop" kvartets "Unicorn", kurš izdevis četrus singlus un būs ar jaunāko, februārī izdoto "Wasted Sunrise".

Turpinājumā ar debijas EP "Crystalline" (2023) būs jaunais Melburnas "ambient/dreampop" trio "Nausicaa", bet ar otro EP "Crocodile Tears" (2023) būs Boorloo `sieviešu` "powerpop" kvartets "Smol Fish". Grupas debijas EP iznāca 2021.g.

Ar jaunu, jau ceturto EP "Wishbone" (2024) atzīmējies Bayron Bay "powerpop/dreamrock" kvartets "Seaside", kas raidījumā jau ceturto reizi, jo apskatīti visi agrākie EP (2017./2018./2020.g.) .Pēdējo reizi grupa bija raidījumā 2020.g. 29.augustā ar trešo EP "In Another Life" un singlu "Dopamine" (2020).

Četras grupas ar pilnformāta albumiem: pirmoreiz Melburnas `sieviešu` "psychrock/postpunk/desertrock" kvartets "Purpoise Spit" ar debijas LP "Don`t Quit" (2023). Grupas vokālistes/ģitāristes Elly Hewitt vokāls ir ļoti līdzīgs Melburnas kvarteta "RVG" līderei Romy Vager - zems kontralts.

Pēc trīs EP izdošanas pie debijas LP "Watering Dead Flowers" (2023) ticis Brisbanes `sieviešu` "postpunk/postgrunge" kvartets "VOIID". Dinamisks albums, no kura 2022.g. septembrī raidījumā bija singls "Laxapro".

Melburnas "newwave/postpunk" kvintets "Screensaver" izdevis otro LP "Decent Shapes" (2023). Viena no kvalitatīvākajāam pēdējo gadu Austrālijas "postpunk" grupām - kopā ar "Cable Ties", "New Talk", "Bitumen" un "RVG". Šajā albumā gan ir arī lielas `jaunā viļņa` ietekmes. Grupas debijas LP "Expressions of Interest" (2021) tika apskatīts 2021.g.oktobrī.

8.martā pēc apskatītiem diviem EP (2021./2022.g.) debijas LP "Walking Dream" iznācis Melburnas "dreamrock" kvartetam "Keaper". Melodisks vidusmēra albums.

Noslēgumā trešo reizi ar trešo LP "Fath Crisis Pt.1" (2024) būs Sidnejas "indiepop" kvartets "Middle Kids" . Klasisks žanra albums. Agrāk tika apskatīti abi LP - "Lost Friends (2018) un "Today We`re the Greatest" (2021).

Programmā:

"Unicorn" - "Wasted Sunrise"
"Nausicaa" - "Darkness"
"Smol Fish" - "Sweet Taste"
"Seaside" - "See Ya"
"Porpoise Spit" - "Flat Coins"
"Porpoise Spit" - "Struck"
"VOIID" - "And So Two"
"VOIID" - "Swallower"
"Screensaver" - "The Guilt"
"Screensaver" - "Party Interest" (live)
"Keaper" - "Shadow"
"Keaper" - "Atonement"
"Middle Kids" - "Highland"