Apskatīsim sešu grupu šogad izdotos jaunos albumus no Kanādas.

Divas jau gana populāras "indiepop/dreampop" grupas - "Tallies" un "Living Hour", kuras bijušas arī agrāk raidījumos, izdevušas jaunus albumus.

Toronto (ON) kvintets "Tallies" 29.jūlijā izdevis otro LP "Patina"  ar deviņām dziesmām. Klasisks "indiepop/dreampop" albums ar gana melodiskām dziesmām. 2019.g.martā apskatījām viņu debijas LP "Tallies" (2019). Oktobrī un novembrī grupai paredzēta gara UK un EU tūre.

Vinipegas (MB) kvartets "Living Hour" 2.septembrī izdevis trešo LP "Someday Is Today" ar vienpadsmit dziesmām. Uz "Kanine Records" ("Tallies"/"Blushing"/"Lucid Express"/"Eternal Summers"/"Young Prisms"/"Weaves"/"Agent Blå") esošais kvartets atrodas stabilā kompānijā kvalitatīvu mūziku atbalstošā izdevniecībā. Agrāk ir apskatīts grupas debijas LP "Living Hour" (2016) un otrais LP "Softer Faces" (2019). Septembrī grupa atrodas ASV tūrē.

"Indie/folk" žanrā divi debijas albumi no Toronto (ON) mākslinieces Georgia Harmer un Monreālas (QB) kvinteta "RedFox". Jaunās (22) "indiefolk" mākslinieces Georgia Harmer debijas albums "Stay In Touch"  izdots 22.aprīlī pamatā ar lēnām akustiskās ģitāras dziesmām un dažam "country/rock" atkāpēm.

Monreālas kvinteta "RedFox" debijas LP "Stranger Love"  izdots 2021.g.oktobrī ar divpadsmit dziesmām , kuras ieturētas "Of Monsters And Men" un "Mumford & Sons" tradīcijās ar bandžo akcentu. Melodisks un kvalitatīvs žanra albums.

Vēl debijas albums būs no Kalgari (AL) "dreampop" kvinteta "Crystal Eyes" LP "The Sweetness Restored"  Izdots 22.aprīlī ar desmit dziesmām. Grupas līdere ir pieredzējusī Erina Jenkins un pirms debijas LP izdoti divi EP 2016. un 2017.g.

"Shoegaze" žanrā būs mazzināmais Vankūveras (BC) kvartets ar interesanto nosaukumu "Kamikaze Nurse" un otro LP "Stimuloso" (2022). Eksperimentāli trokšņains postpunk/shoegaze albums. Grupas debijas LP "Bucky Fleur" izdots 2019.g.

Programmā:

"Georgia Harmer" - "Austin"
"Georgia Harmer" - "Top Down"
"RedFox" - "Sleep"
"RedFox" - "Invisible"
"Crystal Eyes" - "Wishes"
"Crystal Eyes" - "A Dream I Had"
"Kamikaze Nurse" - "Dead Ringers"
"Kamikaze Nurse" - "Never Better"
"Tallies" - "No Dreams Of Fayres"
"Tallies" - "When Your Life Is Not Over"
"Living Hour" - "Middle Name"
"Living Hour" - "Feelings Meeting"