Raidījumā ar septiņu grupu ierakstiem apskatīsim šīsvasaras "dreampop/dreamgaze" jaunumus no ASV. Atšķirībā no citiem raidījumiem - sešas būs agrāk bijušas grupas ar debijas vai jauniem albumiem. Vairāki ļoti labi albumi un aktuālas žanra grupas, kas varētu būt gada albumu topos.

Ievadā pirmoreiz Fēniksas (AR) jauniešu kvartets "Glixen" ar 11.augustā izdoto debijas EP "She Only Said" Jaunā grupa koncertējusi kopā ar žanra aktuālajām grupām "Deserta" , "Slow Crush" , "Glare" , "Mad Honey".

Otro reizi Mineapolisas kvartets "She`s Green", kurš pēc vairākiem singliem 30.jūnijā izdevis debijas EP "Wisteria". EP nav iekļauti agrākie singli, vienu no tiem ""Bleed" apskatījām 3.jūnijā.

Ceturto reizi gana kvalitatīvā un iecienītā raidījumā "dreampop" māksliniece "Worse." (Dani Gentry) būs ar 6.jūnijā izdoto debijas LP "Inner Child", kas seko diviem apskatītajiem EP (2020./2022). Melodisks, klasisks "dreampop" albums.

Divi debijas LP no jau atpazīstamām žanra grupām "Temple of Angels" un "Mad Honey".

Austinas (TX) kvintets "Temple of Angels" darbojas no 2017.g., un labi atzīmējās ar diviem EP (2017./2018) un singliem (2019). Debijas LP "Endless Pursuit" ar 11 dziesmām ir gana daudzveidīgs no klasiska "dreampopa" līdz "šūgeizam", viens no labākajiem šogad apskatītajiem žanra albumiem. Grupa albumu atzīmē ar garu ASV tūri. 2019.g.augustā apskatījām grupas otro EP "Foiled" (2018).

Arī Oklahomsitijas (OK) kvintets "Mad Honey" vairākus gadus pieteicis sevi žanrā, sākumā ar singliem, tad debijas EP (2019), ko apskatījām, un tagad ar debijas LP "Satelitte Aphrodite", kas izdots 22.septembrī ar 11 dziesmām. Grupa no sākotnējā "dreampopa" ir devusies "shoegaze" virzienā.

Ar ceturto LP "Lines" būs ļoti pieredzējušais Sacramento (CA) kvintets "Soft Science", kas dibināts 2009.g. 2018.g. decembrī apskatījām grupas trešo LP "Maps". Albums ir izdots pazīstamajā "Shelflife Records" .

Kā viens no galvenajiem raidījuma piedāvājumiem būs Sietlas (WA) kvarteta "Guest Directors" debijas LP "Interference Patterns". Grupa pēc pieciem ! izdotiem EP izdevusi debijas LP, kurš žanriski turpina visu agrāk izdoto - ģitāriski blīvs melodisks "šūgeizisks" roks. Grupa būs raidījumā ceturto reizi.

Programmā:

"Glixen" - "Adore"
"She`s Green - "Mandy"
"Worse." - "Words"
"Worse." - "Drain,OR"
"Temple of Angels" - "Lost In Darkness"
"Temple of Angels" - "Waving to the Wind"
"Guest Directors" - "Skinless"
"Guest Directors" - "Stare It Down"
"Mad Honey" - "Heavier Still"
"Mad Honey" - "Conentracion"
"Soft Science" - "Grip"
"Soft Science" - "Deceiver"