Raidījumā apskatīsim 10 dažādu "indierock" subžanru "emo/postgrunge/grunge/poppunk/shoegaze" grupu albumus no ASV. Piecu grupu debijas LP, jauns EP no "Iress" un ceturtais LP no gana populārā kvarteta "Bully".

Ar otro EP "Voyeur" (2022)  būs jaunais Ņujorkas "emo" kvartets "Trophy Wife" ( interesanti ka Ņujorkā ir arī cita solomāksliniece ar šādu niku) un otro reizi Ņujorkas "grunge" trio "Pretty Sick", kura līdere ir Sabrina Fuentes (23), kura mūzikā darbojas jau no tīņa vecuma. Šis trio veidots Londonā 2018.g. , un pirms debijas LP "Make Me Sick Make Me Smile" (2022) tika izdoti divi EP, raidījumā tika apskatīts debijas EP "Deep Divine" (2020).

Pirmoreiz četras grupas ar debijas LP. Savannah (GA) `sieviešu` "postgrunge" trio "Basically Nancy" būs ar LP "Basically Nancy" (2022).

Pomenas (CA) "emo" trio "Cold Culture" būs ar LP "Functioning In Society" (2022). Albumam ir interesants noformējums.

Divas grupas no Ohaio - Sinsinati "shoegaze/emo/posthc" kvartets "Sign Language" ar debijas LP "Madison & Floral" (2023). Ievērību cienošs debijas LP žanra cienītājiem.

Un Deitonas "emo" kvintets "Knavery" ar debijas LP "Control" (2022) un karsto maijā izdoto EP "Neverlasting Life".

Ar jaunu EP "Death No Terror !" (2022) būs pieredzējušais (dib.2014.g.) Milvoki (WI) "poppunk/emo/powerpop" trio "Faux Fiction". Šī lokālā grupa agrāk nav apskatīta, izdevusi debijas LP 2016.g. un EP 2018.g.

No agrāk apskatītajām grupām ar trešo LP "Self Help" (2022) būs Bostonas (MA) "emo" kvartets "Future Teens". 2021.g.maijā apskatījām grupas otro LP "Breakup Season" (2019).

Karsts (izdots 2.jūnijā) ceturtais LP "Lucky For You"  pazīstamajai Nešvilas (TN) māksliniecei "Bully" jeb Alicia Bognanno. Šogad aprit desmit gadi kopš viņa dibināja savu "postgrunge" vadīto kvartetu. 2021.g.janvārī apskatījām grupas trešo LP "Sugaregg" (2020).

Noslēgumā apskatīsim jauno Losandželosas (CA) "doomgaze/darkrock" kvarteta "Iress" EP "Solace" , kas izdots maijā. Grupas veiksmīgais EP "Soaked" (2017) bija raidījuma 2018.g. EP topa augstajā 3.vietā.Tāpat pēc tam sekoja kvalitatīvais debijas LP "Flaw" (2020), kas tika ierindots raidījuma 2020.g.LP TOP 13.vietā. Grupa darbojas no 2010.g.

Programmā:

"Trophy Wife" - "Linoleum" (live)
"Pretty Sick" - "Heaven"
"Basically Nancy" - "Misery"
"Cold Culture" - "Self Sabotage"
"Sign Language" - "World of Light"
"Sign Language" - "Unfamiliar"
"Knavery" - "Mood"
"Knavery" - "Occam`s Razor "
"Faux Fiction" - "As Cool As You"
"Future Teens" - "BYOB"
"Bully" - "A Wonderful Life"
"Bully" - "How Will I Know"
"Iress" - "Blush"